KAROLÍNA PLAZZA

Multifunkční budova

Projekt Karolína Plazza 2 je tvořen čtyřmi vícepodlažními domy, u nichž si povšimnete jednoduché a propracované architektury, která citlivě zapadá do stávající zástavby klasických pražských činžovních domů, postavených počátkem 20. století.

Přejít na ceník

Perfektní občanská vybavenost

Pražský Karlín se rozvíjí neuvěřitelným tempem a nabízí kompletní občanskou vybavenost. Navíc přímo v budově se bude nacházet wellness, restaurace, prodejna nábytku, dentální hygiena a supermarket Lidl.

Přejít na lokalitu

Výhodné financování

Za vaše sny o bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku a to pouze 15 %. Zbytek se hradí až po kolaudaci.

Financování

Aktuality z Karlína

17. 3. 2020

Vážení klienti, v souvislostí s vyhlášeným nouzovým stavem v České republice bude naše veškerá zákaznická péče do odvolání probíhat formou telefonické nebo e-mailové komunikace. Z preventivních důvodů jsme se také rozhodli po dobu trvání nouzového stavu nepřijímat návštěvy na našich pobočkách a neprovádět prohlídky. Náš obchodní tým ale pracuje i nadále a jsme připraveni vám vyjít vstříc. Vaše dotazy směřujte na mailovou adresu jaros@ms-invest.cz nebo telefon 702 164 759. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

Všechny aktuality

Kontakt

Tomáš Jaroš Manažer prodeje

Tomáš Jaroš

Tel.: +420 702 164 759 E-mail: karlin@ms-invest.cz
Developer a prodejce

Moravská stavební - INVEST a.s.

Sokolovská 100a, 186 00, Praha 8 E-mail: praha@ms-invest.cz

Napište nám


Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti Moravská stavební – INVEST, a.s.
Mapa

Smluvní prodejce

Moravská stavební

Partner projektu

Česká spořitelna

Naši pražskou pobočku naleznete od 19. 12. 2018 na adrese:
Sokolovská 100a, 186 00 Praha 8

Naše další projekty